43-190 Mikołów ul. Gliwicka 218, tel. 32 226-43-67, 32 226-44-07, 607 677 347, 607 677 344

regały jezdne

Sterty papierzysk! Wszystkie potrzebne! - a nasze pomieszczenia na archiwum nie są z "gumy". Idealnym rozwiązaniem są regały jezdne, które dzięki swej mobilności pozwalają na podwojenie użytkowej powierzchni składowania akt.

Zobacz galerię realizacji regałów przesuwnych >>

 

Zagospodarowanie pomieszczenia regałami jezdnymi zwiększa powierzchnię zagospodarowania w porównaniu do regałów stacjonarnych. Regały stacjonarne (magazynowe) wymagają aby między poszczególnymi rzędami istniał ciąg komunikacyjny - przejście - w celu dostępu do wszystkich półek.
Na rysunkach pokazaliśmy przykłady rozmieszczenia regałów a) jezdnych , b) stacjonarnych, w pomieszczeniu 5000x4000 mm. Założylismy, że wysokość pomieszczenia pozwala na użycie 5 półek. Dzięki temu, że regały jezdne przemieszczają się, nie marnujemy powierzchni na zbędne przejścia.
 
a)b)
 
 
180 metrów bieżących półki użytkowej90 metrów półki użytkowej
Dowolna regulacja półki, łatwość zmiany, demontażu półki.
Ergonomiczna korba pozwala z łatwością przesuwać obciążone regały.
Maksymalne wykorzystanie powierzchni bez względu na ewentualne przeszkody z uwzględnieniem oświetlenia, wentylacji, krzywizn, łuków itp.
Szyny po których poruszają się regały mogą być wykonane w wersji nawierzchniowej lub wpuszczone w podłoże. Między regałami istnieje możliwość zamontowania dodatkowej podłogi.
Najazdy z blachy ocynkowanej

 

 


Przykład zabudowy regału jezdnego - drzwi przesuwne
 


Przykład zabudowy regału jezdnego - liczniki ..
 


Kształt regałów dostosujemy do pomieszczenia. W tym przypadku musielismy wziąć pod uwagę łuki w suficie.
 


Korby. Ergonomiczne, trwałe i praktyczne.